fb

PSP nr 1 w Stalowej Woli

DZIEŃ DZIECKA w KLASIE III A i III C

Zdjęcia 986

Rozpoczęliśmy dzień od wycieczki do Urzędu Miasta. Pan Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny zaprosił nas do Sali Obrad gdzie mogliśmy poczuć się jak nasi Włodarze miasta.
Pan prezydent zapoznał nas z pracą urzędu, opowiedział też na czym polega jego praca. Bardzo cierpliwie odpowiedział na wszystkie nasze pytania –oj a było ich niemało!. Następnie była super zabawa na placu zabaw w parku miejskim. Kolejnym punktem programu były zajęcia w Muzeum Regionalnym pt. „Świat stawonogów”. Obserwacja żywych zwierząt, filmy, wystawa stawonogów z całego świata znacznie poszerzyły naszą wiedzę. A odwaga kolegów i koleżanek oraz pani wzbudziła nasz podziw. Po ich rękach chodziły największe karaluchy świata. Ale to nie koniec niespodzianek. W drodze do szkoły wstąpiliśmy jeszcze do kawiarni na pyszne lody. BYŁO SUPER!

Uczniowie
O to, aby ten dzień był dla dzieci atrakcyjny i ciekawy postarały się wychowawczynie p. Halina Uba i p. Agnieszka Kawa

< powrót